Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: footer
ku: بەرپێ

en: header
ku: سەرینە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
