Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: footer
lv: kājene

en: header
lv: galvene

en: Top
lv: Augša

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē
