Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: footer
oc: pè de pagina

en: header
oc: entèsta

en: Top
oc: Naut

en: Panels
oc: Escapolons

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Middle column
oc: Colomna del mitan

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Columns: 3
oc: Colomnas : 3

en: Columns: 2
oc: Colomnas : 2
