Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: footer
sv: sidfot

en: header
sv: sidhuvud

en: Top
sv: Överst

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Middle column
sv: Mittenkolumn

en: Right side
sv: Höger sida

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Left column
sv: Vänster kolumn

en: Right column
sv: Höger kolumn

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad
