Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: footer
ta: கால்ப்பட்டி

en: header
ta: தலைப்பட்டி

en: Top
ta: மேல்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
