Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: header
te: శీర్షం

en: Top
te: పైన

en: Middle column
te: మధ్య వరుస

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
