Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: footer
tr: altbilgi

en: header
tr: başlık

en: Top
tr: En üst

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Middle column
tr: Orta sütun

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Top middle
tr: Üst orta

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Bottom center
tr: Alt orta

en: Columns: 3
tr: Sütun: 3

en: Columns: 2
tr: Sütun: 2

en: Three column 42/29/29 stacked
tr: Üç sütun 42/29/29 istifli

en: Three column 44/35/21 stacked
tr: Üç sütun 44/35/21 istifli

en: Three column 44/37/19 stacked
tr: Üç sütun 44/37/19 istifli

en: Two column 63/37 stacked
tr: İki sütun 63/37 istifli

en: Two column 77/23 stacked
tr: İki sütun 77/23 istifli

en: Three column 15/70/15 stacked
tr: Üç sütun 15/70/15 istifli

en: Two column 30/70 stacked
tr: İki sütun 30/70 istifli

en: Two column 70/30 stacked
tr: İki sütun 70/30 istifli
