Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة

en: Top
ar: الأعلى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين
