Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: footer
jv: bilah suku

en: header
jv: irahan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
