Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: footer
ru: подвал

en: header
ru: шапка

en: Top
ru: Вверху

en: Panels
ru: Панели

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Middle column
ru: Центральная колонка

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Footer right
ru: Подвал справа

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Left column
ru: Левая колонка

en: Right column
ru: Правая колонка

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: Footer center
ru: Подвал центр

en: Columns: 3
ru: 3 колонки

en: Columns: 2
ru: 2 колонки
