Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: footer
af: onderskrif

en: header
af: opskrif

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Sidebar
af: Systaaf
