Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: footer
bg: подложка

en: header
bg: заглавка

en: Top
bg: Връх

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно
