Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de
