Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Content
da: Indhold

en: footer
da: sidefod

en: header
da: sidehovede

en: Panels
da: Paneler

en: Left side
da: Venstre side

en: Middle column
da: Midterste spalte

en: Right side
da: Højre side

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Bottom center
da: Bund midt
