Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: header
el: κεφαλίδα

en: Top
el: Κορυφή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
