Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: header
fi: ylätunniste

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Panels
fi: Paneelit

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Middle column
fi: Keskipalsta

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Middle
fi: Keskellä

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Columns: 3
fi: Palstat: 3

en: Columns: 2
fi: Palstat: 2
