Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
