Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: header
nn: Topptekst

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst
