Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: footer
ro: subsol

en: Top
ro: Sus

en: Middle column
ro: Coloana din mijloc

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Columns: 3
ro: Coloane: 3
