Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: header
sk: hlavička

en: Top
sk: Navrch

en: Panels
sk: Panely

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Middle column
sk: Stredný stĺpec

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Middle
sk: Stredný

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole
