Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: footer
sl: noga

en: header
sl: glava

en: Top
sl: Na vrhu

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
