Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: footer
sq: fundi

en: header
sq: kreu

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
