Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: header
ug: باش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Brown
ug: قوڭۇر
