Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Top
uk: Зверху

en: Panels
uk: Панелі

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Middle
uk: Середина

en: Sidebar
uk: Панель

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Slider
uk: Повзунок

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Left column
uk: Ліва колонка

en: Right column
uk: Права колонка

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Brown
uk: Коричневий

en: Header right
uk: Правий верхній колонтитул

en: Footer center
uk: Центр нижнього колонтитулу

en: Columns: 3
uk: Колонки: 3

en: Columns: 2
uk: Колонки: 2

en: Brenham
uk: Бренем
