Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Top
vi: Đầu

en: Left side
vi: Bên trái

en: Middle column
vi: Cột giữa

en: Right side
vi: Bên phải

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Top middle
vi: Trên giữa

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Columns: 3
vi: Có 3 cột

en: Columns: 2
vi: Có 2 cột
