Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: footer
az: aşağı hissə

en: header
az: başlıq

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
