Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre
