Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Content
et: Sisu

en: footer
et: jalus

en: header
et: päis

en: Top
et: Ülesse

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
