Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: footer
gu: ફૂટર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
