Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Content
id: Konten

en: footer
id: catatan kaki

en: header
id: Header

en: Top
id: Atas

en: Left side
id: Sisi Kiri

en: Middle column
id: Kolom tengah

en: Right side
id: Sisi Kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Footer left
id: Footer kiri

en: Footer right
id: Footer kanan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Bottom center
id: Tengah bawah
