Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Top
ne: माथि

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column
