Panels Extra Layouts (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: footer
pt: rodapé

en: header
pt: cabeçalho

en: Top
pt: Superior

en: Left side
pt: Lado esquerdo

en: Middle column
pt: Coluna do meio

en: Right side
pt: Lado direito

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Middle
pt: Meio

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Bottom center
pt: Base Central

en: Columns: 3
pt: Colunas: 3

en: Columns: 2
pt: Colunas: 2
