Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Content
bg: Съдържание

en: - None -
bg: - Не -
