Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Content
bs: Sadržaj

en: - None -
bs: - Nijedno -
