Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Content
da: Indhold

en: - None -
da: - Ingen -

en: Panels
da: Paneler

en: - Use default -
da: - Brug standard -
