Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -
