Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -
