Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Panels
eu: Panelak

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
