Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-
