Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Content
fr: Contenu

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: class
fr: classe

en: id
fr: identifiant (id)

en: - Use default -
fr: - Utiliser la valeur par défaut -
