Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
