Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Panels
hr: Paneli
