Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: - None -
hy: - Չկա -
