Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Content
jv: Konten

en: - None -
jv: - Nihil -
