Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Content
km: មាតិកា

en: - None -
km: - គ្មាន -
