Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: class
lv: klase

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
