Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Content
nl: Inhoud

en: - None -
nl: - Geen -

en: class
nl: klasse

en: id
nl: ID

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -
