Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Panels
oc: Escapolons

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
