Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Panels
pl: Panele

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -
