Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -
